Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Výsledek není důležitý (1 : 7), ale kluci si aslespoň zahráli proti silnějšímů soupeři a rozmnožili své tréninkové jednotky. Od tří odpledne nastoupili proti jasně silnějšímu mužstvu Tatranu. Bylo jasné, že kluci nemají moc velkou šanci ale nikdy, neříkám nikdy. Kluci hráli spíše obranou hru společně s klukama z mladších žáků. Pár rychlých protiútoků z naší strany nedopadlo brankou, i když jejich brankář to měl těžce na háku.

K našim brankářům, vystřídali se oba. Jak Artur tak i Pavel chytali na výbornou. Pustili sice 7 gólů, ale za obdržené góly nemohli. Hráči v poli si také odehráli své, nohy si mohli ulítat, ale gól dal jen Ota, za což pak Arnošt musel zaplatit částku 20,08 Kč do pokladny na podporu vozíčkářů. Několik pohledných akcí skončilo na soupeřově obraně respektivě jejich brankáři. Pozor na zmatkování při střídání! I když nebyla přesně daná sestava, každý by si měl hlídat své pozice a průběh hry a ne se mezi sebou bavit o blbostech, hrát na mobilu a na prohlížení si cizích holí! (viď Jakube s Edou!)  

Na závěr chci poděkovat všem zúčasněným a doufejme že se rekord podaří a naši kluci budou zapsání do Guinesovy knihy rekordů!

PkPk

 

Náhledy fotografií ze složky Skupinové foto z Hamru